Smar do łańcuchów HALO® WET został opracowany z myślą o zapewnieniu niezrównanej wydajności układu napędowego zarówno w czystych i suchych, jak i w mokrych warunkach. Trzy wysokiej jakości składniki gwarantują doskonałe rezultaty:
Gas-To-Liquid (GTL)
to hydrodynamiczna warstwa płynna syntetyzowana z gazu ziemnego. Jej unikalna struktura molekularna minimalizuje hałas napędu, drastycznie zmniejsza tarcie, odpycha wodę i zachowuje swoją lepkość nawet w ekstremalnych temperaturach.
Sferyczny wolfram
posiada opatentowany pusty rdzeń, który pomaga zmniejszyć tarcie wibracyjne spowodowane intensywnym pedałowaniem. Mikrometrowy rozmiar i kulisty kształt pomagają zmniejszyć tarcie ślizgowe, tworząc efekt toczenia na powierzchni łańcucha.
Płytki z ceramicznego azotku boru
pokrywają łańcuch, tworząc ochronną, nieprzywierającą powłokę. Ta powłoka ceramiczna działa synergicznie z kulistym wolframem, znacznie zmniejszając zużycie i przedłużając żywotność elementów napędowych.
Instrukcja:
Dobrze wstrząsnąć i nałożyć na czysty, suchy łańcuch. Aby uzyskać najwyższą wydajność i wydłużyć okresy między smarowaniami, nałóż drugą warstwę.
| Nazwa produktu: | Finish Line HALO Wet Chain Lubricant - 120 ml |
| Producent: | Finish Line |
| Kod pozycji: | FNL686553 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 120ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 130g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 36121973817 |
| Strona producenta: | http://www.finishlineusa.com/ |