Wysoka przyczepność i ogromna siła hamowania charakteryzują drugą generację Minion DHR i sprawiają, że jest to idealna opona do agresywnej jazdy grawitacyjnej. Wszechstronna opona składana zawdzięcza te właściwości nie tylko zoptymalizowanej konstrukcji bieżnika.
Podczas gdy boczne wypustki zapewniają optymalną przyczepność boczną, poprzeczne środkowe wypustki, z których niektóre mają kształt łopatek, gwarantują maksymalną kontrolę i przyczepność podczas hamowania. Środkowe występy są również ścięte, aby poprawić przyspieszenie. Strategicznie rozmieszczone nacięcia wpływają z kolei korzystnie na zachowanie układu kierowniczego. Ponadto Minion DHR II doskonale sprawdza się nie tylko jako opona tylna, ale także jako opona przednia.
| Nazwa produktu: | Maxxis Minion DHR II Opona składana – 3C MaxxGrip | DH TR | WT - 27.5x2.50" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS690895 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro, Downhill |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 63-584 |
| gęstość osnowy: | 60TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.50" |
| ochrona przed przebiciem: | DownHill Casing (DH) |
| mieszanka opon: | 3C MaxxGrip |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1325g |
| kod produktu producenta: | 1334 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Maxxis - Minion DHR II |
| GTIN: | 4717784042800 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |