Wytrzymała dętka Continental Compact.
Dla następujących wymiarów opon:
8 1/2 x 2 - 1 3/4
| Nazwa produktu: | Continental Compact Inner Tube - 8" - Dunlop (DV 26mm) |
| Producent: | Continental |
| Kod pozycji: | CON691814 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| rozmiar koła: | < 10" |
| szerokość opony: | 1.75", 1.90", 2.00", 1.80", 1.85", 1.95", 54 mm |
| materiał dętki: | Guma butylowa |
| Typ wentyla: | Dunlop (Zawór Woodsa) |
| Rok modelu: | 2026 |
| kod produktu producenta: | 0180991 |
| GTIN: | 4019238556216 |
| Strona producenta: | https://www.continental-reifen.de |