W CUBE Flying Circus idealnie wyważona geometria do wszystkich manewrów w powietrzu łączy się ze stabilnością i wytrzymałością. Rower jest również dostępny w dwóch różnych rozmiarach z górnymi rurami o różnych długościach i regulowanymi hakami, dzięki czemu prowadzenie pasuje do odpowiedniego stylu jazdy.
Aby zaoszczędzić na wadze, CUBE zamontował zintegrowany zestaw słuchawkowy. Dzięki wyjątkowo krótkim widełkom łańcuchowym nawet instrukcja obsługi jest dziecinnie prosta. Co jeszcze? Widelec amortyzowany RST Dirt, korba RaceFace Aeffect, hydrauliczne hamulce tarczowe, jednobiegowy układ napędowy i opony Schwalbe Billy Bonkers. Wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje umiejętności skakania!
| Nazwa produktu: | CUBE FLYING CIRCUS - 26" Dirt Bike - 2026 - hazeblue / reflex |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB698303 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | BMX / Ziemia / Ulica |
| piasty: | CUBE XF1F / CUBE Mi-7R |
| obręcze: | CUBE EX23 |
| łańcuch: | KMC Z8.3 |
| kaseta: | Singlespeed sprocket |
| suport rowerowy: | BSA |
| przełożenie zębatki: | 28 |
| korba: | Race Face Aeffect DH |
| hamulce: | Shimano BR-MT200 | 180/160mm |
| model sztycy siodełka: | CUBE Performance |
| siodełko: | ACID Venec Lite |
| kierownica: | CUBE Rise Trail Bar |
| mostek: | CUBE Performance CPS-Race |
| widelec: | RST Dirt-15 |
| ster rowerowy: | VP Integrated |
| rama: | Aluminium Lite | AMF |
| Zmiana biegów: | Brak |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| uchwyty: | CUBE Dirt Grips |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| opony: | Schwalbe Billy Bonkers | 26x2.25" |
| maksymalna szerokość opony: | 57mm |
| maks. waga systemu: | 115kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 12600g |
| kod produktu producenta: | 846100 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | CUBE - Flying Circus |
| liczba przełożeń: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571473745, 4054571473752 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |