CUBE Acid 240 to rower dla początkujących młodych kolarzy, którzy za wszelką cenę chcą nadążyć za swoimi przyjaciółmi i rodzicami. Amortyzowany widelec Suntour zapewnia komfortową jazdę i najwyższą stabilność kierunkową, z łatwością pochłaniając wszelkie nierówności. 7-biegowa przekładnia Shimano oferuje najlepsze warunki do przyspieszania - dzięki czemu nawet najbardziej strome podjazdy można pokonać bez wysiłku.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i kontroli, CUBE zainstalował również potężne hamulce V-brake - z dźwigniami hamulca, które zostały precyzyjnie dostosowane do dziecięcych dłoni i modulatorem mocy na przednim kole. A ponieważ jutrzejsi bohaterowie rowerów górskich z pewnością zaliczą upadek lub dwa, rower został wyposażony w wymienny wieszak przerzutki, aby uniknąć kosztownych napraw.
| Nazwa produktu: | CUBE ACID 240 - 24" Children's Bike - 2026 - lightolive / orange |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB698346 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| piasty: | CUBE Aluminium |
| obręcze: | CUBE MT19 |
| łańcuch: | KMC Z8.3 |
| kaseta: | Sunrace MFM300.7 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano SL-RS45 |
| przerzutka tylna: | Shimano RD-M310 |
| suport rowerowy: | Thun Paso-ML | BSA |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | ACID |
| hamulce: | Alloy V-Brake |
| model sztycy siodełka: | CUBE Aluminium Lite |
| siodełko: | CUBE Kid |
| kierownica: | CUBE Aluminium Lite | 580mm |
| mostek: | CUBE Aluminium Lite |
| widelec: | SR Suntour SF15 |
| ster rowerowy: | CUBE FPH863 |
| rama: | Aluminium Lite 6061 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 13-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| zalecany wzrost ciała: | 118-136cm |
| rekomendacja wiekowa: | 7 - 9 |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | ACID bell |
| uchwyty: | ACID Kids |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 60 mm |
| pedały: | CUBE PP MTB |
| opony: | Meghna | 24x2.1" |
| maks. waga systemu: | 80kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Mechaniczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 11300g |
| kod produktu producenta: | 851400 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | CUBE - Acid, CUBE - Acid 240 |
| liczba przełożeń: | 1 x 7 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571474100 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |