Podium Dirt Series 440 ml to niewielki, ale doskonały dodatek do bestsellerowej serii bidonów rowerowych marki CamelBak. Niezależnie od długości trasy, podczas jazdy na rowerze ważne jest, abyś przyjmował wystarczającą ilość płynów. Podium Dirt Series 440 ml została zaprojektowana z myślą o wielu uchwytach na butelki dostępnych na rynku i ma konstrukcję ułatwiającą wyciskanie, dzięki czemu możesz lepiej wykorzystać każdy łyk. Zawór otwierający i zamykający zapewnia szczelne, odporne na wycieki zamknięcie. Butelka podium zapewnia doskonałe nawodnienie, dzięki czemu możesz skupić się na nadchodzącej trasie.
| Nazwa produktu: | CamelBak Podium Dirt Series Butelka – 440 ml - asphalt |
| Producent: | CamelBak |
| Kod pozycji: | CAB706123 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/73/163mm |
| Średnica: | 73mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Ø 74 mm |
| Objętość: | 0.44l |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 64g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 886798055336 |
| Strona producenta: | http://www.camelbak.com |