Model pace stage V wyznacza nowe standardy w zakresie stylu i wydajności. Szybkie zmiany światła i cienia – żaden problem. Fotochromowe soczewki uvex variomatic® dostosowują się do warunków oświetleniowych w ciągu kilku sekund i w sposób automatyczny. Dodatkowo technologia soczewek uvex supravision® z powłoką Anti-Fog gwarantuje najwyższą ochronę przed zaparowaniem. Co więcej: 100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Również pod względem komfortu okulary uvex pace stage V nie idą na żadne kompromisy: indywidualnie regulowane noski gwarantują wygodne i stabilne dopasowanie nawet podczas szybkich ruchów.
| Nazwa produktu: | Uvex pace stage V Glasses - black matt/mirror blue |
| Producent: | Uvex |
| Kod pozycji: | UVX707904 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Styl okularów: | Bez oprawek, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | fotochromiczne, lustrzane, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 1 - zła pogoda, Kategoria 2 - średnio jasno, Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 16-69% |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 25g |
| kod produktu producenta: | S5330832204 |
| Szerokość okularów: | 150mm |
| Długość zausznika: | 130mm |
| szerokość soczewki: | 145mm |
| Szerokość mostka: | 17mm |
| Wysokość soczewek: | 60mm |
| GTIN: | 4043197382746 |
| Strona producenta: | http://www.uvex-sports.de/ |