Teleskopowa sztyca podsiodłowa E 20 i ma wszystko, czego potrzebujesz: uruchamianie na kierownicy, wewnętrzne prowadzenie kabli, jednoczęściową kutą rurę sztycy, konstrukcję z wkładem hydraulicznym, precyzyjnie regulowany zacisk podsiodłowy. Dzięki tym wszystkim funkcjom jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich rowerzystów z ograniczonym budżetem.
Nie zadowalaj się byle czym - kup teleskopową sztycę E20i już dziś!
| Nazwa produktu: | KS E 20i Sztyca Teleskopowa - ⌀ 27.2mm | Travel: 100mm |
| Producent: | Kind Shock |
| Kod pozycji: | KSO711743 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Allroad / Gravel |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| długość: | 390mm |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | okrągłe szyny |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca bez offsetu, Sztyca teleskopowa |
| przesunięcie siodełka do tyłu: | 0mm |
| wersja sztycy regulowanej (dropper): | Prowadzenie wewnętrzne, Dostawa bez zdalnego, Skok 100 - 125 mm |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 580g |
| kod produktu producenta: | KS C249-100-27.2 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4718022316141 |
| Strona producenta: | http://kssuspension.com |