Dzięki doskonałym właściwościom tłumiącym, ta opona o dużej objętości nadaje się nie tylko do codziennej jazdy po lesie, ale także do
| Nazwa produktu: | Maxxis Rekon+ Folding Tire - Dual | EXO TR - 29x2.80" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS712894 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, All-Mountain, Szlak |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 71-622 |
| gęstość osnowy: | 60TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.80" |
| ochrona przed przebiciem: | EXO Protection |
| mieszanka opon: | Dual Compound |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1080g |
| kod produktu producenta: | 1554 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Maxxis - Rekon |
| GTIN: | 4717784033327 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |