Materac dmuchany MondoKing 3D oferuje najwyższy poziom komfortu i wsparcia. Dzięki piance premium o grubości 11 cm (4,25 cala), ta niezwykle przytulna poduszka łączy w sobie pluszowy, przyjemny w dotyku materiał ze współczynnikiem R wynoszącym 7,0, zapewniając ciepło i wygodę w każdych warunkach i o każdej porze roku. Konstrukcja StrataCore zapewnia przewiewny, trójwymiarowy kształt i łatwo się kompresuje, aby zaoszczędzić miejsce w bucie lub szafie. Niezwykle wygodny, samopompujący śpiwór wyposażony jest w łatwy w użyciu zawór TwinLock, który umożliwia trzykrotnie szybsze nadmuchiwanie i pięciokrotnie szybsze opróżnianie. Śpiwór posiada worek ze zintegrowaną pompką, który można zabrać ze sobą wszędzie.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest MondoKing 3D Mattress Materac Dmuchany - Large - Lyons Blue |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR719259 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1960/6400/110mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 660/260/260mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 7 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1990g |
| kod produktu producenta: | 14020 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | Large |
| Wersja maty do spania: | Materace dmuchane |
| GTIN: | 40818140208 |