Dzięki innowacyjnej konstrukcji Triangular Core Matrix™ i technologii ThermaCapture™ śpiwór XTherm NXT oferuje współczynnik R wynoszący 7,3 przy wadze zaledwie 440 g (15,5 uncji) w rozmiarze Regular. Innymi słowy, najlepszy stosunek ciepła do wagi spośród wszystkich kiedykolwiek opracowanych śpiworów. Cieplejszy i grubszy niż jego poprzednik, XTherm NXT jest pierwszym wyborem dla alpinistów, alpinistów i ekstremalnie zimnych wypraw. Dzięki 3-calowej grubości i poziomym przegrodom XTherm NXT zapewnia całonocny komfort i wsparcie, a nylon 70D na spodzie zapewnia, że XTherm NXT wytrzyma dłuższe wyprawy. Zawór WingLock™ umożliwia szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie, ale jest również intuicyjny i łatwy w użyciu w mroźne dni, gdy nie chcesz zdejmować rękawiczek. Gdy potrzebne jest niezawodne ciepło w nocy, bez względu na to, jak daleko spadnie rtęć, a miejsce w plecaku jest na wagę złota, nie ma lepszego śpiwora niż XTherm NXT.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest NeoAir XTherm NXT Mata Izolacyjna - Large - Neptune |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR719262 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1960/640/76mm |
| zalecany wzrost ciała: | 196cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 280/130/130mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 7.3 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Turkusowy |
| waga: | 570g |
| kod produktu producenta: | 14017 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | Large |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 40818140178 |