Model P001 to idealny, wszechstronny produkt dla atletów ceniących sobie uniwersalność. Niezależnie od tego, czy wykonujesz kolarstwo, biegasz, czy podejmujesz skomplikowane wyzwania sportowe, model P001 z łatwością dostosowuje się do każdej aktywności. Ten model unisex jest dostępny w dwóch rozmiarach uniwersalnych i zapewnia idealne dopasowanie do każdej aktywności, a połączenie „lekkości i wytrzymałości” oraz najnowocześniejszej technologii soczewek gwarantuje niezrównaną wydajność. Ponieważ model P001 zapewnia ostry i wyraźny obraz nawet w najtrudniejszych warunkach, możesz z pewnością siebie przekraczać swoje granice.
Soczewki Hydro są wykonane z bardzo odpornego na uderzenia poliwęglanu i zapewniają niezawodną jakość optyczną, w tym 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz właściwości hydrofobowe. Zostały zaprojektowane z myślą o wyraźnym widzeniu i wydajności nawet w najtrudniejszych warunkach. Technologia soczewek Hydro jest dostępna w szerokiej gamie kolorów.
| Nazwa produktu: | Bliz P001 XL Okulary - Matt Black - Smoke |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI719661 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, wymienne soczewki, kompatybilność z adapterami RX, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 8-18% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 32g |
| Szerokość okularów: | 141mm |
| Długość zausznika: | 130mm |
| Wysokość soczewek: | 61mm |
| GTIN: | 8056262508015 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |