Model P001 to idealny produkt dla atletów ceniących sobie wszechstronność. Niezależnie od tego, czy wykonujesz aktywność w zakresie kolarstwa, biegania, czy podejmujesz skomplikowane wyzwania sportowe, model P001 z łatwością dostosowuje się do każdej aktywności. Ten model unisex jest dostępny w dwóch rozmiarach uniwersalnych i zapewnia idealne dopasowanie do każdej aktywności, a połączenie „lekkości i wytrzymałości” oraz najnowocześniejszej technologii soczewek gwarantuje niezrównaną wydajność. Ponieważ model P001 zapewnia ostry i wyraźny obraz nawet w najtrudniejszych warunkach, możesz z pewnością przekraczać swoje granice.
Wysokiej jakości soczewka X-PC zapewniająca wyraźny i ostry obraz w różnych warunkach pogodowych. Soczewka posiada pełną ochronę przed promieniowaniem UV, minimalną wadę refrakcji, ochronę przed zarysowaniami oraz skuteczne właściwości hydrofobowe.
| Nazwa produktu: | Bliz P001 L Okulary - Matt Powder Pink - Brown Rose Multi |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI719667 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, fotochromiczne, lustrzane, wymienne soczewki, kompatybilność z adapterami RX, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 10.78% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Różowy |
| waga: | 31g |
| Szerokość okularów: | 136mm |
| Długość zausznika: | 130mm |
| Wysokość soczewek: | 60mm |
| GTIN: | 8056262507674 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |