Letnie skarpetki kolarskie wykonane we Włoszech z wysokowydajnej mieszanki włókien, które odprowadzają pot, szybko schną i zapewniają lepszą oddychalność podczas gorących, ciężkich przejażdżek.
Materiał
85% poliamid, 15% elastan
| Nazwa produktu: | PEdALED E. Skarpetki - Black |
| Producent: | PEdALED |
| Kod pozycji: | PDD720023 |
| Materiał: | 85% poliamid, 15% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +35°C / +15°C |
| długość skarpetek: | średnie |
| wersja skarpetki: | wyściółka |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 55g |
| GTIN: | 8021890626264, 8021890621047, 8021890626257, 8021890626271 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PEdALED .
| Międzynarodowy | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| UE | 35 - 38 | 39 - 42 | 43 - 46 | 47 - 49 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL