Połączenie konstrukcji kopuły i krótkiego, poprzecznego masztu kalenicowego oferuje elastyczną przestrzeń mieszkalną, kuchenną i magazynową, a także doskonałą wysokość i szerokość wnętrza, aby umożliwić dwóm osobom siedzenie obok siebie. Dwoje drzwi zapewnia łatwy dostęp dla obu obozowiczów i różne sposoby otwierania drzwi, aby zapewnić zarówno ochronę przed wiatrem, jak i przeciągami. Wewnętrzne słupy są przymocowane do słupa dachowego za pomocą spiczastych słupów i dwóch solidnych oczek.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Aster 2 Pro - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721422 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 500/150/150mm |
| słup wody: | 6000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 2600g |
| maksymalna waga namiotu: | 2900g |
| wejścia: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 2900g |
| kod produktu producenta: | 130400 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388145123 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |