Paso Flex 5 to przedłużony namiot kopułowy, w którym priorytetem jest komfort i przestrzeń. Dzięki przednim i tylnym wejściom, elastycznym rozwiązaniom drzwi i dużej przestrzeni nad głową w części mieszkalnej i namiocie wewnętrznym, namiot oferuje zarówno łatwy dostęp, jak i duży komfort. Wyposażenie obejmuje siatkowe okna z zewnętrznymi zasłonami, przedłużony przedsionek i kieszenie organizacyjne. Kolorowe tyczki i regulowane kołki ułatwiają rozbijanie namiotu.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Paso Flex 5 - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721431 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 570/260/260mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | >4 |
| maksymalna waga namiotu: | 8700g |
| wejścia: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 8700g |
| kod produktu producenta: | 130418 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388145048 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |