Śpiwór Moraine +5 został zaprojektowany z myślą o łagodnej pogodzie i łączy w sobie wygodę i kompaktowość z izolacją MicroThermo i podszewką z tafty poliestrowej z recyklingu. Kształt mumii i "płetwa rekina" zapewniają swobodę ruchów i skuteczną izolację. Zamek błyskawiczny w kształcie litery L można całkowicie otworzyć i wykorzystać jako koc. Inne funkcje obejmują szybką regulację sznurka na kapturze, ochronę zamka błyskawicznego, wewnętrzną kieszeń i worek kompresyjny.
| Nazwa produktu: | Robens Spiwór - Moraine II +5°C - zamek błyskawiczny lewy - navy |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721436 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/520mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 260/170/170mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +9°C |
| limit temperatury: | +5°C |
| ekstremalna temperatura: | -8°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 945g |
| kod produktu producenta: | 250288 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388149602 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |