Zaprojektowany z myślą o chłodniejszych warunkach, śpiwór Moraine -2 łączy w sobie wygodę i kompaktowość z izolacją MicroThermo i podszewką z tafty poliestrowej z recyklingu. Kształt mumii i "płetwa rekina" zapewniają swobodę ruchów i lepszą izolację. Zamek błyskawiczny w kształcie litery L można całkowicie otworzyć i w razie potrzeby wykorzystać jako koc. Inne funkcje obejmują szybką regulację sznurka na kapturze, ochronę zamka błyskawicznego, wewnętrzną kieszeń i worek kompresyjny.
| Nazwa produktu: | Robens Spiwór - Moraine III -2°C - Navy |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721437 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/520mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 320/190/190mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +3°C |
| limit temperatury: | -2°C |
| ekstremalna temperatura: | -18°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1260g |
| kod produktu producenta: | 250290 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388149626 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |