Jeśli zawsze chciałeś zabrać ze sobą swój ulubiony kubek na kawę na wyprawę z plecakiem, teraz twoje życzenie się spełniło. Titan Double Wall Mug jest wykonany z ultralekkiego tytanu i oferuje wyjątkowe zatrzymywanie ciepła dzięki izolacji, dzięki czemu napoje pozostają ciepłe przez dłuższy czas. Wytrzymała pokrywka z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA zapewnia, że ciepło pozostaje w kubku, a rozpryski są zminimalizowane. Być może sięgniesz po Titan również w domu. Ponadto kubek Titan mieści się wewnątrz czajnika Titan Kettle 900 ml, dzięki czemu można efektywnie spakować plecak.
| Nazwa produktu: | MSR Titan™ Kubek o Podwójnych Ściankach - 375ml |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR721549 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Tytan |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 90/90/93mm |
| Objętość: | 0.37l |
| wersja naczynia kuchennego: | Kubki i filiżanki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Metaliczny |
| waga: | 120g |
| kod produktu producenta: | 13848 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818138489 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |