Model P002 został stworzony z myślą o poszukiwaczach przygód, którzy cenią sobie solidny i wytrzymały sprzęt. Dzięki jeszcze bardziej stabilnej ramie ten model unisex jest przeznaczony dla miłośników outdooru, którzy poruszają się po trudnym terenie – od biegania i kolarstwa górskiego MTB po uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Dzięki zaawansowanej technologii soczewek i wytrzymałej konstrukcji model P002 zapewnia doskonałą klarowność widzenia i wydajność w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po kamienistych szlakach, czy leśnych ścieżkach, model P002 będzie Twoim niezawodnym towarzyszem każdej przygody.
Technologia soczewek Bliz Hydro
Technologia soczewek Hydro opiera się na wysoce odpornym na uderzenia poliwęglanie i zapewnia niezawodną jakość optyczną, w tym 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz właściwości hydrofobowe. Została zaprojektowana z myślą o wyraźnym widzeniu i wydajności nawet w najtrudniejszych warunkach. Technologia soczewek Hydro jest dostępna w różnych kolorach soczewek.
| Nazwa produktu: | Bliz P002 L Okulary - Matt Black - Smoke Ice Blue |
| Producent: | Bliz |
| Kod pozycji: | BLI721766 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Wypoczynek, Sporty zimowe |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, kompatybilność z adapterami RX, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 8-18% |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 32g |
| Szerokość okularów: | 136mm |
| Długość zausznika: | 130mm |
| szerokość soczewki: | 69mm |
| Szerokość mostka: | 9mm |
| Wysokość soczewek: | 55mm |
| GTIN: | 8056262508459 |
| Strona producenta: | http://www.blizeyewear.com |