DeepSleep imponuje w rodzinie mat 3D swoim kompaktowym rozmiarem i wagą. Jest idealnym towarzyszem w obozie bazowym, na kempingu lub w kamperze. Dzięki szerokości 104 cm (M) lub 132 cm (LW+), wersja duo jest idealna na przygody we dwoje lub jako wyjątkowo duża, luksusowa mata pojedyncza.
Specjalna konstrukcja 3D tworzy największą możliwą powierzchnię do spania. Rdzeń DeepSleep składa się z pianki o grubości 7,5 cm, co zapewnia najlepszy możliwy komfort snu. Powierzchnia wykonana jest z poliestru 75 D pochodzącego z recyklingu, który jest przyjemny w dotyku.
DeepSleep jest samopompujący. W zestawie znajduje się pompka EXPED Top Up Pump wspomagająca pompowanie oraz łatka naprawcza. Nadmuchiwanie i opróżnianie ułatwiają dwa płaskie zawory. W zestawie znajduje się duży worek ułatwiający pakowanie.
Materiał zewnętrzny
Szczotkowany poliester 75 D z recyklingu
Laminat folii polieterowej TPU
Certyfikat Oeko-Tex® 100
spód
Poliester 75 D z recyklingu
Laminat folii polieterowej TPU
Certyfikat Oeko-Tex® 100
Izolacja
Otwartokomórkowa pianka poliuretanowa 16 kg/m³
Certyfikat Oeko-Tex® 100
| Nazwa produktu: | Exped DeepSleep Mat Duo Mata Samopompująca - LW+ - ocean |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD722911 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/1320/75mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 700/300/300mm |
| pora roku: | Zima |
| limit temperatury: | -45°C |
| opór cieplny (wartość R): | 9 |
| Liczba osób: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 4445g |
| kod produktu producenta: | 7640277846548 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 7640277846555 |
| Strona producenta: | exped.com |