SIM 2.5 to jedna z klasycznych, samopompujących mat Exped. Jest to idealny wybór dla entuzjastów outdooru, którzy cenią sobie niską wagę i niewielki rozmiar plecaka. Oferuje wszystko, czego potrzeba do spokojnego snu na łonie natury.
Mata jest idealnym towarzyszem lekkich wędrówek wiosną, latem i jesienią. Jest lekka, kompaktowa i dlatego bardzo łatwa w transporcie. Dzięki izolacji z pianki o grubości 2,5 cm SIM 2.5 zapewnia komfort snu nawet na twardym podłożu i chroni przed zimnem. Praktyczne płaskie zawory zapewniają szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie.
Wytrzymały materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu jest przyjemny dla skóry i przyjazny dla środowiska. Niezależnie od przygody trekkingowej - ta mata łączy w sobie jakość, komfort i zrównoważony rozwój w przystępnej cenie.
| Nazwa produktu: | Exped SIM 2.5 Izotoniczny - M - flame |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD722912 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/500/25mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 260/160/160mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| limit temperatury: | -5°C |
| opór cieplny (wartość R): | 3.3 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| waga: | 690g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 7640277846562 |
| Strona producenta: | exped.com |