Vision jest gotowy do zaprezentowania swojego pierwszego kompletu kół wykonanego w całości z włókna węglowego. Tym samym marka oficjalnie staje się bezpośrednim konkurentem dla najważniejszych i najbardziej tradycyjnych producentów kół.
Metron RS (Racing Series) jest teraz dostępny z obręczami o szerokości 37, 45 i 60 mm. Dzięki obręczom wykonanym w całości z włókna węglowego, szprychom z włókna węglowego oraz nowej piasty V-1000 z technologią PRS, zestaw Metron RS jest stworzony do zwycięstwa. Szeroko zakrojone analizy CFD i testy w tunelu aerodynamicznym z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii włókna węglowego firmy Vision w połączeniu z najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi wynoszą ten ręcznie wykonany komplet kół na nowy poziom.
Ręcznie wykonany zestaw kół z obręczą i szprychami w całości z włókna węglowego, wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych.
Spiralne sprzęgło zapadkowe z 72 zębami odpowiada kątowi zazębienia wynoszącemu 5 stopni. Powoduje to o 24% szybsze zazębienie niż w dotychczasowych wolnobiegach Vision z 6 zapadkami oraz w modelu DT z 54 zębami/6,6 stopnia. System PRS zwiększa trwałość, a jednocześnie zmniejsza straty mocy podczas zazębienia pod obciążeniem.
| Nazwa produktu: | Vision Metron 37 RS Komplet Kół - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Shimano HG |
| Producent: | Vision |
| Kod pozycji: | VSN723540 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | V-1000 PRS hubs - Metron RS Ceramic Bearings |
| szprychy: | Direct Pull Aero bladed |
| obręcze: | Metron RS37 Full Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół < 1300 g, System kół |
| Korpus wolnobiegu: | HG L (Shimano 11/12 biegów szosowy) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| dopasowane wymiary opon: | 25-65mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 21-622 |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 21mm |
| wysokość profilu obręczy: | 37mm |
| nyple: | aluminium |
| układ wolnobiegu: | PRS Ratchet with 72T 5° engagement |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1220g |
| kod produktu producenta: | 710-0181231050 |
| Liczba otworów na szprychy: | 21, 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| GTIN: | 4711233874394 |
| Strona producenta: | http://www.visiontechusa.com/ |