Przed i w trakcie treningu. Nie spożywać więcej niż 8 batonów dziennie.
Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
| Nazwa produktu: | Styrkr BAR50 - Carbohydrate Energy Bar - 67g |
| Producent: | Styrkr |
| Kod pozycji: | SYR723611 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 67g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 67g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5060705659540, 5060705659571, 5060705659533, 5060705659564, 5060705659526, 5060705659557 |
| Strona producenta: | https://eu.styrkr.com/ |
| Lista składników: | Glucose Syrup, Rice Crispies (20%)(Rice Flour, Rice Bran, Sugar, Rice Extract), Vegan Caramel (Sugar, Glucose Syrup, Water, Vegetable Fat (Shea), Golden Syrup (Partially Inverted Refiners Syrup), Faba Bean Flour, Caramelised Sugar, Salt, Emulsifiers (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Rapeseed Lecithin), Natural Flavoring), Chocolate Chip (Sugar, Cocoa Mass, Cocoa Butter, Emulsifier; SOYA Lecithin, Natural Vanilla Flavoring), Dates (7%)(Dates, Rice Flour), ALMONDS (6%), Golden Syrup (Partially Inverted Sugar Syrup), Vegetable Oil (Rapeseed), Sugar, Humectant (Glycerol), Gelling Agent (Agar), Sea Salt (0.72%), Emulsifier (SOYA Lecithin), Vanilla Flavoring. Made in a facility that handles gluten, eggs, milk and nuts. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|