Zoptymalizuj swoje napoje mieszane Styrkr dzięki butelce na wodę, która jest bezpieczna dla żywności, nie zawiera BPA ani ftalanów. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i ponadczasowemu wzornictwu ta lekka, wysokowydajna butelka jest gotowa dostarczyć Ci energii, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Jest wykonana z łatwego do ściskania materiału, ma zakręcaną nakrętkę z nieprzeciekającym wieczkiem oraz charakterystyczny kształt, który zapewnia pewny i bezpieczny uchwyt.
| Nazwa produktu: | Styrkr Black Bottle - 750ml |
| Producent: | Styrkr |
| Kod pozycji: | SYR723627 |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Fitness |
| materiał: | Kompozyt |
| Średnica: | 74mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Ø 74 mm |
| Objętość: | 0.75l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Przezroczysty |
| GTIN: | 5060705659724 |
| Strona producenta: | https://eu.styrkr.com/ |