ARC to najbardziej zaawansowane narzędzie wielofunkcyjne firmy Leatherman, które jest zarówno trwałe, jak i łatwe w użyciu. Posiada ostrze ze stali MagnaCut, które dłużej zachowuje ostrość i jest odporne na rdzę, dzięki czemu nadaje się zarówno do codziennych zadań, jak i trudnych prac na zewnątrz. Wszystkie funkcje są dostępne z zewnątrz, można je bezpiecznie zablokować i otworzyć bez wysiłku jedną ręką dzięki technologii FREE®. Wytrzymała powłoka zapewnia dodatkową ochronę. Wszystkie narzędzia można otworzyć jedną ręką i zablokować dla bezpieczeństwa.
Niezależnie od tego, czy naprawiasz coś w domu, czy wybierasz się na zewnątrz, ARC jest gotowy na wszystko. Został opracowany z myślą o inteligentnych szczegółach i jest zbudowany z myślą o trwałości.
| Nazwa produktu: | Leatherman ARC Narzędzie wielofunkcyjne - Black DLC & Stainless Steel |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH724176 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 108/33/17mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| długość ostrza: | 70mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Metaliczny |
| waga: | 244g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447009990 |