MIX90 to zaawansowana mieszanka napojowa z podwójnym węglowodanem, która zapewnia przewagę, dostarczając maksymalną energię wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz.
Podczas intensywnej aktywności fizycznej węglowodany są głównym źródłem energii dla organizmu, a ich wchłanianie na godzinę może być większe, jeśli pochodzą z kilku łatwo przyswajalnych źródeł: w tym przypadku maltodekstryny i fruktozy (przekształcanej w glukozę w wątrobie). MIX90 zawiera ten system podwójnych węglowodanów, aby zapewnić Ci dodatkową energię, gdy jej najbardziej potrzebujesz.
Podczas treningu wytrzymałościowego stężenie amoniaku we krwi wzrasta, co prowadzi do zmęczenia. L-glutamina zmniejsza to nagromadzenie, zmniejsza zmęczenie i poprawia wydajność.
Podczas aktywności o długości dłużej niż 90 minut – lub w gorących warunkach – ważne jest, aby do nawadniania organizmu stosować elektrolity. Odwodnienie zwiększa zużycie glikogenu mięśniowego oraz zmniejsza objętość krwi i funkcje trawienne, co nie sprzyja aktywnościom wytrzymałościowym. MIX90 pomaga uzupełnić elektrolity utracone wraz z potem. Sama woda może powodować wzdęcia, zmniejszać chęć do picia i nie uzupełniać płynów w odpowiedni sposób.
Wrzucić saszetkę do 500 ml wody i wstrząsać, aż się rozpuści. Można stosować przed, w trakcie lub po zawodach lub treningu. Nie spożywać więcej niż 8 saszetek dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
| Nazwa produktu: | Styrkr MIX90 Dual-Carb Energy Drink Mix - Carbohydrate Beverage Powder - 12x95g |
| Producent: | Styrkr |
| Kod pozycji: | SYR724860 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Aminokwasy, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki, Neutralny / Naturalny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 6000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 1140g |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 95g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Strona producenta: | https://eu.styrkr.com/ |