Opona HEX Gravel łączy w sobie wysoką wydajność z niezawodną przyczepnością i jest przeznaczona dla rowerzystów, którzy nie godzą się na kompromisy. Innowacyjna konstrukcja bieżnika z sześciokątnymi kostkami umożliwia trójwymiarowe odkształcanie się opon. Dzięki temu karkas idealnie dostosowuje się do szerokiej gamy nawierzchni i zapewnia płynne, pewne prowadzenie.
Taka konstrukcja zapewnia wysoką przyczepność zarówno podczas przyspieszania, jak i podczas hamowania, gwarantując kontrolowaną i pewną jazdę w każdych warunkach. Opona wykorzystuje nowoczesną mieszankę gumową z nanocząsteczkami, pierwotnie opracowaną dla rowerów szosowych. Mieszanka ta zmniejsza opór toczenia, poprawia przyczepność i wydłuża żywotność bieżnika.
| Nazwa produktu: | ENVE HEX Gravel Opona składana - 48-622 | tan |
| Producent: | ENVE |
| Kod pozycji: | ENV730213 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Ciśnienie powietrza: | 1.4-3.0bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 48-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| szerokość opony: | 48 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Anti-Pinch Bumper & Chaffer Strip |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 460g |
| kod produktu producenta: | 300-1022-034 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 44 mm |
| GTIN: | 810165971318 |
| Strona producenta: | http://www.enve.com/ |