Wraz z modelem Grezzo Aventura, Vredestein prezentuje oponę
| Nazwa produktu: | Vredestein Aventura Grezzo Opona Składana - Gravel | TLR - 50-622 | black/black |
| Producent: | Vredestein |
| Kod pozycji: | VDS732291 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.8-4.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 50-622 |
| gęstość osnowy: | 120TPI/EPI |
| szerokość opony: | 50 mm |
| mieszanka opon: | TriComp |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 620g |
| kod produktu producenta: | 28384 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8714692994319 |
| Strona producenta: | http://www.vredestein.de |