Oświetlenie, sztywność i wytrzymałość. Obręcz
Obręcz
Proces SLS5
Aby sprostać różnym wymaganiom stawianym przednią i tylną częścią roweru górskiego, koncepcja 6TERS wykorzystuje zróżnicowaną konstrukcję przedniego i tylnego koła. Podczas gdy obręcz przeznaczona dla przedniego koła powinna być odpowiednio szersza, dla tylnego koła zastosowano zmniejszony przekrój. Podczas gdy przyczepność, niska waga, sztywność i zwrotność są najważniejszymi czynnikami z przodu, komfort, trwałość i wydajne przenoszenie mocy są decydującymi parametrami z tyłu.
Dzięki offsetowi można zwiększyć sztywność boczną i stabilność koła bez dodatkowej wagi. Otwory w obręczach są umieszczone poza środkiem, co optymalizuje kąty usztywnienia i sprawia, że koło jest mocniejsze i sztywniejsze. Ponadto offset poprawia równowagę między naprężeniem szprych po stronie napędowej i przeciwnej, a także trwałość w dłuższej perspektywie.
System "
Ściany boczne obręczy są wzmocnione, aby zapobiec przecięciu opony w razie uderzenia.
Obróbka powierzchni bez użycia farby. Zmniejsza emisję lotnych związków organicznych i pyłu węglowego podczas produkcji. Bardziej odporna na zarysowania, naturalnie błyszcząca powierzchnia.
Konstrukcja obręczy kompatybilna z systemem bezdętkowym tubeless. Zgodność ze standardami UST i Tubeless Ready. Kompatybilna również z oponami typu clincher/tubular.
* Obręcze
| Nazwa produktu: | DUKE Lucky Jack SLS5 285 Obręcz - 29" | Carbon | Tubeless | Hookless | Disc - 31mm - 28 Otwory - UD |
| Producent: | DUKE Racing Wheels |
| Kod pozycji: | DKE732355 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 599mm |
| dopasowane wymiary opon: | 53-71mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 31-622 |
| maks. naprężenie szprych: | 1200N |
| otwory: | brak |
| szerokość obręczy: | 37.3mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 31mm |
| wysokość profilu obręczy: | 20mm |
| maks. waga systemu: | 105kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 285g |
| Liczba otworów na szprychy: | 28 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3701517738918 |
| Strona producenta: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |