Niezmącona radość z podróży dzięki przemyślanym kieszeniom zewnętrznym – idealnym na długie spacery po lotnisku lub intensywne dni w podróży. Dzięki wyściełanej przegrodzie na laptopa plecak ten doskonale nadaje się również na podróże służbowe lub spontaniczne weekendowe wycieczki. Oddychający system na plecach AirCushion zapewnia komfort noszenia od rana do wieczora – dla beztroskiej podróży bez kompromisów.
Korpus plecaka
100% poliestru ripstop 600D z recyklingu z powłoką C0 DWR: wyprodukowany bez PFAS
Paski na ramię/pas biodrowy/wkładka lędźwiowa
Wielowarstwowa pianka i siatka z poduszkami powietrznymi
Podszewka
40% poliestru 135d z recyklingu z powłoką C0 DWR: wyprodukowany bez użycia PFAS
| Nazwa produktu: | Gregory Border 30 plecak - Mesa Brown |
| Producent: | Gregory |
| Kod pozycji: | GRE734835 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Wypoczynek |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 530/330/220mm |
| maks. ładowność: | 16kg |
| Objętość: | 30l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 1510g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Bagaż podręczny, Notebook / Tablet |
| GTIN: | 5400520340481 |
| Strona producenta: | https://www.gregorypacks.com/ |