| Nazwa produktu: | Ocún Crushed Chalk 250g |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN195465 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| rodzaj magnezji: | Magnezja - kruszona |
| treść: | 250g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| waga: | 250g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804500527 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |