Przedstawiamy Podium® Dirt Series 15 oz, niewielki, ale doskonały dodatek do naszej popularnej serii bidonów rowerowych. Niezależnie od długości trasy – podczas jazdy na rowerze ważne jest, aby pić wystarczającą ilość płynów. Podium Dirt Series 15 oz pasuje do wielu uchwytów na butelki dostępnych na rynku i ma łatwą do naciskania konstrukcję, dzięki czemu można wypić więcej z każdego łyku, a także samouszczelniający się korek, który sprawia, że rozlewanie płynów należy już do przeszłości. Zawór włączający/wyłączający zapewnia bezpieczne, szczelne zamknięcie. Podium zapewnia doskonałe nawodnienie, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na jeździe.
Jako najlepszy bidon rowerowy dla rekreacyjnych i wyczynowych sportowców, nasz nowy model serii Podium® Dirt Series 15oz posiada zintegrowaną nasadkę chroniącą przed zanieczyszczeniami, samouszczelniający zawór strumieniowy o wysokim przepływie oraz ergonomiczną konstrukcję, którą można łatwo ścisnąć. Dzięki zoptymalizowanemu uchwytowi nie musisz już majstrować przy wyjmowaniu lub chowaniu butelki.
| Nazwa produktu: | CamelBak Podium Dirt Bidon rowerowy 440 ml - black digi camo |
| Producent: | CamelBak |
| Kod pozycji: | CAB738180 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/73/180mm |
| Średnica: | 73mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Ø 74 mm |
| Objętość: | 0.44l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Szary, Moro |
| waga: | 64g |
| kod produktu producenta: | 3090901000 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 886798061634 |
| Strona producenta: | http://www.camelbak.com |