Bezkompromisowe materiały, niezrównana pojemność. Nasz Podium® Steel 350 ml jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać każdej wyprawie i zapewnić Ci odpowiednią ilość płynów podczas długich tras.
Kiedy przyspieszasz pod górę, potrzebujesz źródła płynów, które jest pod ręką, ale nie przeszkadza. Nasz Podium® Steel 350 ml jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8, ma smukłą konstrukcję i zwiększoną pojemność, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą więcej wody bez zmniejszania tempa. Zamknięcie High-Flow oznacza, że nie trzeba naciskać – dzięki temu możesz skupić się na osiągnięciu najlepszych wyników, a nie na butelce. Podwójna ścianka z izolacją próżniową zapewnia, że napój pozostaje zimny przez całą jazdę. Dzięki szczelnemu zamknięciu wyciekanie płynów należy już do przeszłości: nie będziesz chciał się rozstać z tą butelką.
| Nazwa produktu: | CamelBak Podium Steel VSS Bidon rowerowy 350 ml z izolacją - stainless |
| Producent: | CamelBak |
| Kod pozycji: | CAB738191 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 75/75/160mm |
| Średnica: | 75mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Inne Ø, Butelka termiczna |
| Objętość: | 0.35l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 200g |
| kod produktu producenta: | 3220101035 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 886798061306 |
| Strona producenta: | http://www.camelbak.com |