By,schulz MR.8 Super Strong to solidna kierownica przeznaczona do szczególnie dużych obciążeń, idealna do szybkich rowerów elektrycznych, takich jak S-pedelecs, rowery cargo lub rowery trekkingowe. Dzięki dużemu podwyższeniu wynoszącemu 30 mm i odchyleniu do tyłu wynoszącemu 28° zapewnia ona swobodną, wyprostowaną pozycję podczas jazdy, która odciąża nadgarstki i szyję. Łączy w sobie stabilność, komfort i kompatybilność na wysokim poziomie, zwłaszcza gdy najważniejsza jest niezawodność i bezpieczeństwo.
Zakres dostawy: 1x kierownica
| Nazwa produktu: | by,schulz MR.8 Super Strong Kierownica - 31.8mm | 720mm |
| Producent: | by,schulz |
| Kod pozycji: | BYS738668 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny, Rower górski, Miejski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica Mustache |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep |
| szerokość chwytu: | 720 mm |
| Zagięcie Backsweep: | 28° |
| uniesienie: | 30mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 380g |
| kod produktu producenta: | 12448 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4251239318725 |
| Strona producenta: | https://byschulz.com/ |