Czego tak naprawdę potrzebujesz w rowerze? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że
Dzięki eleganckiej konstrukcji ramy i zwinnemu, wzbudzającemu zaufanie prowadzeniu, jest to wszystko, czego potrzebujesz - i nic, czego nie potrzebujesz - do codziennych obowiązków i weekendowych przygód.
| Nazwa produktu: | CUBE NULANE Comfort EXC FE - Rower Fitness - 2026 - grey / chrome |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB738874 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Fitness |
| piasty: | ACID PL-8 | Hub Dynamo / Shimano Alfine SG-S700 |
| obręcze: | ACID EX25 |
| łańcuch: | Gates CDX belt |
| kaseta: | Gates CDC sprocket |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Alfine SL-S7000 |
| przerzutka tylna: | Shimano Alfine SG-S700 |
| suport rowerowy: | Thun Zumba |
| przełożenie zębatki: | 46 |
| korba: | Gates S150 CDN |
| hamulce: | Shimano BR-MT200 | 180/160mm |
| model sztycy siodełka: | CUBE Performance |
| siodełko: | ACID Nuance Lite |
| kierownica: | CUBE Flat Race Bar | 660mm |
| mostek: | CUBE Performance SLX |
| widelec: | Aluminium Rigid |
| ster rowerowy: | VP Semi-Integrated |
| rama: | Aluminium Superlite | Urban |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 22 |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Cechy Szczególne Roweru: | Napęd pasowy |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Rear rack | fenders | kickstand | Knog Oi bell |
| oświetlenie rowerowe: | ACID Pro D-100 / ACID Mudguard Rear Light PRO-D |
| uchwyty: | ACID Travel |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | CUBE PP MTB |
| opony: | Schwalbe Green Marathon | 37-622 |
| maksymalna szerokość opony: | 42mm |
| maks. waga systemu: | 115kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | 156251 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | CUBE - Nulane |
| liczba przełożeń: | 1 x 8 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571519832, 4054571519849, 4054571519856, 4054571519863 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |