Odkryj nową generację dętek Schwalbe Aerothan – teraz z wytrzymałą aluminiową wkładką zapewniającą większą stabilność przy najlepszych osiągach. Dętka łączy w sobie niską wagę z wysoką odpornością na przebicia i aktywnie przyczynia się do gospodarki o obiegu zamkniętym.
Ekologiczne i przyjazne dla środowiska | Dętka Aerothan wykonana jest z materiału TPU firmy BASF, który powstaje w procesie recyklingu chemicznego (ChemCycling®) z oleju pirolitycznego – produktu ubocznego recyklingu opon Schwalbe. Pozwala to oszczędzać surowce kopalne i wspierać gospodarkę o obiegu zamkniętym.
Dzięki nowemu aluminiowemu trzonkowi dętka Schwalbe Aerothan wyznacza nowe standardy w zakresie stabilności, wydajności i ekologii. Idealna dla Ciebie, jeśli cenisz sobie jakość i zrównoważony rozwój.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Aerothan Dętka – Nr 15-AE | 28" | Road - 23/32-622 | SCV (Clik Valve) |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA740125 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| szerokość opony: | 23 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 27 mm, 28 mm, 29 mm, 30 mm, 31 mm, 32 mm |
| materiał dętki: | TPU |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 52g |
| kod produktu producenta: | 10465454 | 10465474 | 10465914 |
| Seria produktów: | Schwalbe - Aerothan |
| GTIN: | 4026495961820, 4026495961868, 4026495962469 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |