Dętka rowerowa Schwalbe EXTRA LIGHT nr 15L-EL. Do opon rowerowych w rozmiarze 28". Mniejsza waga przy takiej samej niezawodności jak w przypadku standardowej dętki Schwalbe.
Niezawodność. Dętki Schwalbe są znane ze swojej wysokiej niezawodności. Każda dętka jest pompowana w fabryce przez 24 godziny i sprawdzana pod kątem szczelności.
Szczelność. Podczas produkcji dętek butylowych firma Schwalbe zwraca uwagę na bardzo wysoką czystość materiału. W rezultacie powstają dętki, które utrzymują ciśnienie powietrza znacznie dłużej niż porównywalne modele.
Systemowe podejście. Dętki rowerowe Schwalbe są wyjątkowo elastyczne i zazwyczaj pasują do opony o różnych rozmiarach. Dlatego producent nazywa je systemem dętek grupowych.
Nadają się do recyklingu. Dętki Schwalbe nadają się w 100% do recyklingu. Każda nowa dętka butylowa składa się w około 20% z przetworzonych starych dętek.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Dętka – nr 15L-EL (Extra Light) | 28" - 28/32-622/630 | SCV |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA740131 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Trekking, Rower górski, Miejski |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| szerokość opony: | 28 mm, 29 mm, 30 mm, 31 mm, 32 mm |
| materiał dętki: | Guma butylowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 95g |
| kod produktu producenta: | 10465164 | 10465154 | 10465174 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Clik Valve |
| GTIN: | 4026495968768, 4026495968782, 4026495968805 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |