Oznaczenie profilu: HS637
E-25 | Odpowiednia do rowerów elektrycznych o prędkości do 25 km/h.
| Nazwa produktu: | Schwalbe G-One RX Opona składana - Addix Green | Race Guard | TLR | E-25 - 45-622 / 28x1.70" | black |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA740163 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 45-622 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 45 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Race Guard |
| mieszanka opon: | Addix Green |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 595g |
| kod produktu producenta: | 11654623 |
| Limit wagowy (na oponę): | 100kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - G-One |
| GTIN: | 4026495957885 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |