Sztyca jest kompatybilna z modelami CUBE Litening Aero i Litening Air.
| Nazwa produktu: | CUBE sztyca podsiodłowa Litening Aero / Air UCI Zero - 400mm - czarny |
| Producent: | CUBE Equipment |
| Kod pozycji: | CUE740611 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | Aero / D-Shape |
| długość: | 400mm |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca bez offsetu, Sztywna sztyca |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 195g |
| kod produktu producenta: | 12820 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4054571240910 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |