Każdy element modelu Mythic został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu wagi i objętości, w oparciu o ponad 40 lat ciężko wypracowanego doświadczenia.
Wypełniony jest wysokiej jakości puchem o gęstości 900 FP, który w naszej przełomowej konstrukcji L.O.F.T 3D™ zapewnia doskonały stosunek ciepła do wagi. Ta unikalna technologia wykorzystuje skręcone, spiralne komory do tworzenia punktów lejkowych w śpiworze, które zapobiegają przesuwaniu się puchu i zapewniają jego równomierny rozkład. W połączeniu z podszewką TILT, która odbija ciepło z powrotem do ciała, osiągamy w ten sposób niezrównany stosunek ciepła do wagi. Model Mythic jest wprawdzie lekki, ale bynajmniej nie pozbawiony funkcji i wyposażony w tkaninę Pertex® Quantum Ripstop, aby sprostać wymaganiom górskim. Ultralekki, zredukowany do niezbędnego minimum i bezkompromisowo ciepły – idealny do szybkiego poruszania się w chłodnych warunkach, od fastpackingu po alpinizm.
Wszystkie nasze śpiwory puchowe są ręcznie napełniane w Wielkiej Brytanii i wyróżniają się tym, że puch przed użyciem nigdy nie był kompresowany, dzięki czemu zachowuje swoją sprężystość i ciepło.
| Nazwa produktu: | Rab Mythic -6C / 20F Śpiwór puchowy - Długi - zamek błyskawiczny lewy - dark pewter |
| Producent: | Rab |
| Kod pozycji: | RAB742673 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking, Aktywność wysokogórska |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 200cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 180/180/300mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +0°C |
| limit temperatury: | -6°C |
| ekstremalna temperatura: | -24°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 710g |
| GTIN: | 5059913244259 |
| Strona producenta: | https://rab.equipment/ww/ |