Wytrzymały, ciepły i niezawodny model Radeon zapewnia komfort nawet przy zmiennej pogodzie i podczas długich wypraw. Jest wypełniony syntetyczną izolacją Stratus™, szybko schnie i bez problemu radzi sobie z kondensacją oraz wilgotnymi warunkami. Dzięki temu idealnie nadaje się do zimnych, wilgotnych schronisk lub biwakowania na dziko poza sezonem. Konstrukcja WARM WAVE™ w stylu harmonijki zatrzymuje ciepłe powietrze i zapewnia stałą temperaturę ciała przy minimalnej wadze. Dzięki wytrzymałej, wiatroszczelnej i hydrofobowej powłoce Atmos™ model Radeon jest gotowy na każdą wyprawę z plecakiem, biwakowanie w górach i każdą przygodę podczas podróży dookoła świata.
| Nazwa produktu: | Rab Radeon -6C / 20F Śpiwór - Długi - Zamek błyskawiczny lewy - sage/graphene |
| Producent: | Rab |
| Kod pozycji: | RAB742683 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 200cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 220/220/400mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +0°C |
| limit temperatury: | -6°C |
| ekstremalna temperatura: | -24°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Szary, Zielony |
| waga: | 1330g |
| GTIN: | 5059913244327 |
| Strona producenta: | https://rab.equipment/ww/ |