Materiał 30D Pertex Quantum jest miękki i pakowny, a do tego lekki i ciasno tkany, dzięki czemu puch może rozwinąć swój pełny loft. Wypełniony puchem kołnierz i zamek błyskawiczny z klapą sztormową zapobiegają uciekaniu ciepła, a wewnętrzna kieszeń jest idealna do przechowywania kluczy, portfela, telefonu komórkowego i latarki kieszonkowej.
Śpiwór waży 1000 g, jest przeznaczony do maksymalnie niskiej temperatury 5°C i zawiera worek do kompresji ułatwiający transport oraz bawełniany worek, w którym można go przechowywać w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas.
Pertex® Quantum
Miękki, lekki, wiatroszczelny materiał, który pozwala na całkowite wypchanie materiałów izolacyjnych. Niezwykle kompaktowy i wysoce ochronny materiał jest idealny do aktywności górskich.
| Nazwa produktu: | Rab Outpost 300 Śpiwór puchowy - Zamek błyskawiczny po lewej stronie - light khaki/stone |
| Producent: | Rab |
| Kod pozycji: | RAB742696 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| pora roku: | Lato |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +10°C |
| limit temperatury: | +5°C |
| ekstremalna temperatura: | -9°C |
| waga wypełnienia: | 300g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 1000g |
| Zrównoważony rozwój: | RDS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania puchu |
| GTIN: | 5059913110561 |
| Strona producenta: | https://rab.equipment/ww/ |