Ta potężna skóra LED do rowerów łączy zaawansowaną technologię z precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcją, aby znacznie poprawić bezpieczeństwo i widoczność rowerzysty. React Drive zapewnia do 600 lumenów, dzięki czemu jest idealna dla dodatkowej widoczności w ciągu dnia i wystarczająco mocna do jazdy nocą.
Posiada unikalny zintegrowany system ostrzegania o pojazdach. W połączeniu z tylnym światłem Radar StVZO, skierowane do tyłu diody LED zapalają się, a po wykryciu pojazdów rozlega się sygnał dźwiękowy. Nie wymaga komputera rowerowego GPS ani aplikacji na smartfona, oferując prostą, samodzielną poprawę bezpieczeństwa. To bezpieczeństwo rowerowe zdefiniowane na nowo dzięki inteligentnym badaniom i rozwojowi.
Solidne mocowanie paska umożliwia szybkie i bezpieczne przymocowanie do szerokiej gamy kierownic. Urządzenie jest umieszczone w lekkiej, wytrzymałej obudowie z aluminium obrabianego CNC. Jest wodoodporne w stopniu ochrony IPX7 i można je ładować przez USB-C, a czas pracy wynosi do 17 godzin.
| Nazwa produktu: | Lezyne React StVZO Lampka Rowerowa Przednia |
| Producent: | Lezyne |
| Kod pozycji: | LEZ743535 |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 99/42/36mm |
| Stopień ochrony IP: | IPX7 |
| Typ akumulatora: | zintegrowany akumulator |
| maks. czas działania: | 17h |
| pozycja montażu: | Kierownica |
| maksymalny strumień świetlny: | 600lm |
| wersja lampki rowerowej: | Przednie światło |
| zasilanie: | (Akumulator) Bateria |
| właściwości lampki rowerowej: | Ładowanie przez USB, Radar, Akumulatorowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 155g |
| kod produktu producenta: | 1-LED-43-STVZO-V117 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4710582555121 |
| Strona producenta: | http://www.lezyne.com/ |