Deszcz na twarzy, głowa wolna. Model
Cichy napęd TQ wspiera dokładnie wtedy, gdy jest to konieczne, a przy tym pozostaje tak dyskretny, że prawie zapomina się, że to rower elektryczny. Dzięki kierownicy typu prosta i geometrii nastawionej na komfort jazda pozostaje relaksująca, nawet gdy dzień się wydłuża. Dla wszystkich, którzy dojeżdżają do pracy, jeżdżą na wycieczki lub po prostu lubią być w drodze – bez wysiłku, bez ograniczeń.
| Nazwa produktu: | Simplon GRID 365 eLight ESSENTIAL - Rower elektryczny z włókna węglowego – 2026 - Graphite Grey/Polished Silver |
| Producent: | Simplon Bikes |
| Kod pozycji: | SPN744087 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Miejski |
| kaseta: | Shimano Cues 6000 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Cues 6000 |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues 6000 |
| korba: | FSA Alloy |
| hamulce: | Shimano Deore BL-RS600 | DR-RS405 |
| koła: | DT Swiss HG 1800 |
| model sztycy siodełka: | Simplon Alu SP | 27.2 x 400 mm |
| siodełko: | Selle Italia X3 Boost MAN Flow MG |
| kierownica: | Simplon BAR 760 |
| mostek: | Zero III | 80mm x 12° |
| widelec: | Rigid Fork |
| ster rowerowy: | Acros AZX-298 |
| rama: | GRID 365 :eLight Carbon |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| Pojemność akumulatora: | 290Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | TQ 290 Wh |
| Producent jednostki napędowej: | TQ |
| Silnik: | Silnik w środku, Lekkie wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Wingee carrier | Apollo 55 mudguards | Widek Paperclip XXL bell | kickstand |
| oświetlenie rowerowe: | Front: Litemove SEC-150; 150 lux | Rear: Light on rear carrier |
| uchwyty: | Griffe Ergon GE10 EVO |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | Simplon Grip EVO |
| opony: | Schwalbe G-one Overland 365 | RaceGuard | 45-622 |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 16590g |
| kod produktu producenta: | 10226641130576 | 10226641130577 | 10226641130578 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | +/- 3% |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Display TQ Color Display | Top Tube Display |
| Model jednostki napędowej: | TQ HPR60 |
| Moment obrotowy: | 60Nm |
| Seria produktów: | Simplon - Grid 365 :eLight |
| liczba przełożeń: | 1 x 11 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| Strona producenta: | http://www.simplon.com |