SENGO :e to idealny rower elektryczny typu SUV na długie wycieczki trekkingowe, codzienne dojazdy do pracy i spontaniczne wypady w teren. Dzięki mocnemu silnikowi Bosch Performance Line PX z łatwością pokonasz strome podjazdy i długie trasy. Widelec amortyzowany o skoku 120 mm i szerokie opony terenowe o rozmiarze 2,35 cala zapewniają doskonałą kontrolę i komfort – niezależnie od tego, czy wybierasz się na nowe trasy poza utwardzonymi drogami, czy podbijasz miasto. Akumulator o pojemności 800 Wh to idealny wybór na dłuższe trasy i większy zasięg.
Ten przemyślany rower elektryczny typu SUV łączy w sobie nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także praktyczność w codziennym użytkowaniu: dzięki aluminiowym błotnikom i nowoczesnemu bagażnikowi z tylnym światłem LED oraz nośnością 18 kg, SENGO :e sprawdza się również w mieście.
| Nazwa produktu: | Simplon SENGO :e ESSENTIAL - Elektryczny rower trekkingowy z włókna węglowego – 2026 - Metallic Black/Polished Silver |
| Producent: | Simplon Bikes |
| Kod pozycji: | SPN744090 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| kaseta: | Shimano Cues 6000 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Cues 6000 |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues 6000 |
| korba: | FSA CK-745 |
| hamulce: | Shimano MT420 | 203mm |
| koła: | DT Swiss Hybrid 29" |
| model sztycy siodełka: | Simplon Alu SP | 31.6mm |
| siodełko: | Selle Italia X-Bow | 145x255mm |
| kierownica: | Simplon BAR 760 |
| mostek: | Zero III | 80mm x 12° |
| widelec: | Rock Shox Recon Silver |
| ster rowerowy: | Acros AZX-298 |
| rama: | Sengo Carbon |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| Pojemność akumulatora: | 540Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch Powertube 540 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Racktime Alumee carrier | Hebie Alumee mudguards | HEBIE Abstellheld 18 kickstand | Widek Paperclip XXL |
| oświetlenie rowerowe: | Front: Litemove SC 150, 150lux | Rear: Busch&Müller Kit |
| uchwyty: | Ergon GE10 EVO |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 120 mm |
| opony: | Schwalbe Johnny Watts | Race Guard | 60-622 |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany, Sztywny widelec |
| waga: | 24110g |
| kod produktu producenta: | 10226641130588 | 10226641130589 | 10226641130590 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch System Controller |mini remote | Purion 400 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line PX BDU3470 |
| Moment obrotowy: | 90Nm |
| Seria produktów: | Simplon - Sengo :e |
| liczba przełożeń: | 1 x 11 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| Strona producenta: | http://www.simplon.com |