Dzięki zmodyfikowanej ramie, która jest teraz lżejsza i bardziej wytrzymała, a także płynnie działającemu widelcowi amortyzowanemu, piastom z osiami przelotowymi i napędowi 1x, ten rower MTB hardtail z aluminium oferuje wszystko, czego potrzebuje początkujący rowerzysta MTB, aby rozwijać się i robić postępy.
Nowoczesna konstrukcja MTB | Stożkowe rury widelca, wysokiej jakości komponenty, takie jak napęd 1x, piasty z osiami przelotowymi, wewnętrzne prowadzenie linek (w tym teleskopowa sztyca) oraz zintegrowana osłona dolnych rurek tylnego trójkąta dają początkującym rowerzystom szlakowym duże możliwości na przyszłość.
Kontrola w terenie | Nowa geometria jest zoptymalizowana pod kątem bezpiecznej jazdy na szlakach i oferuje, w zależności od rozmiaru ramy, dwa różne rozmiary kół (27,5 lub 29 calów). Geometria jest również dostosowana do przedniego zawieszenia z widelcem o skoku 80 mm lub 100 mm, w zależności od rozmiaru ramy. Wszystkie modele oferują miejsce na opony o dużym przekroju (do 2,4 cala), które zapewniają przyczepność i trakcję w technicznym terenie.
Lekka i wytrzymała | Całkowicie nowa aluminiowa rama ALUXX charakteryzuje się zmienionym kształtem i mniejszą masą całkowitą, co przekłada się na lepsze osiągi w terenie.
| Nazwa produktu: | Giant Talon 1 - 29" rower górski MTB - 2026 - charcoal |
| Producent: | Giant Bikes |
| Kod pozycji: | GNT744556 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| piasty: | Giant Tracker |
| szprychy: | stainless steel | 14g |
| obręcze: | Giant GX03V 29 | alloy, double wall, 21mm inner width |
| łańcuch: | KMC X-11 |
| kaseta: | Shimano CUES, CS-LG300 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano CUES SL-6000 |
| przerzutka tylna: | Shimano CUES RD-U6000 |
| suport rowerowy: | cartridge |
| przełożenie zębatki: | 30 |
| korba: | ProWheel Charm |
| hamulce: | Tektro HDC M275, 180 / 160mm | Tektro HDC M275 |
| model sztycy siodełka: | Giant Contact Switch Core |
| siodełko: | Giant ErgoContact Trail |
| kierownica: | Giant Connect Trail | 31.8mm |
| mostek: | Giant Sport | 7° |
| widelec: | SXC32-3 RL |
| rama: | ALUXX-grade aluminum |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-48 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| pedały: | MTB caged |
| opony: | Maxxis Rekon Race | 29x2.4" | Wire Bead Tire |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | 1095008184 | 1095008185 | 1095008187 | 1095008188 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Giant - Talon |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4711291189706, 4711291189713, 4711291189720, 4711291189737 |
| Strona producenta: | https://www.giant-bicycles.com |