Rower górski MTB typu e-mountain bike z serii „
| Nazwa produktu: | Ghost E-TERU UNIVERSAL EQ - 27.5" Rower elektryczny MTB - 2026 - dark gunmetal / abbey glossy |
| Producent: | Ghost Bikes |
| Kod pozycji: | GOS744722 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Szlak |
| obręcze: | XLC WR-M37 Tryp EVO | Disc | 30mm inner | 32H |
| łańcuch: | KMC eGlide with EPT Coating |
| kaseta: | Shimano CUES CS-LG300-10 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Triggershift CUES SL-U6000-10R | Rapidfire+ |
| przerzutka tylna: | Shimano CUES RD-U6000 | Shadow+ |
| korba: | XLC CR-E18 CRNKS | Chainring CR-E15 BDU38 | Bashring 170 |
| hamulce: | Deore BR-MT420 | 203 mm |
| model sztycy siodełka: | Limotec Dropperpost D3 Susp. Dropper| Dia. 34.9 mm, Travel: 100 mm |
| siodełko: | XLC City SA-T22 City |
| kierownica: | XLC Riser Bar HB-C32 | Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15° |
| widelec: | Suntour XCM34-Boost LO DS | 100 mm |
| rama: | E-TERU HIGH AL |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| Pojemność akumulatora: | 600Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch InTube |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| uchwyty: | XLC Comfort Grip Set VLG-1752D2 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| opony: | XLC VT-T45 Toorak | 60-584 |
| maks. waga systemu: | 150kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line PX |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | Ghost - E-Teru |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4052968341547, 4052968341554, 4052968341561, 4052968341578 |
| Strona producenta: | http://www.ghost-bikes.com/ |