Szybkie i zwrotne rowery KATO są teraz dostępne również w wersjach przeznaczonych specjalnie dla młodzieży i dzieci. Są to rowery górskie MTB z kołami o średnicy 24 i 20 cali, które zapewniają mnóstwo zabawy i z pewnością rozbudzą w najmłodszych zamiłowanie do jazdy na rowerze – o ile jeszcze go nie mają... Cała seria wyposażona jest w solidne, niewymagające konserwacji komponenty, precyzyjnie dostosowane do potrzeb dzieci.
| Nazwa produktu: | Ghost KATO FULL PARTY - Rower dziecięcy 20" - 2026 - honey gold matt |
| Producent: | Ghost Bikes |
| Kod pozycji: | GOS744730 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| piasty: | Quando KT-T04F, QR 100 mm | Quando KT-MR5R , QR 135 mm |
| szprychy: | Ghost, BCI SPOKE, 14Gx234/236/237mm |
| obręcze: | Shining Rims DB-X30 | 20" (406-30), 20H, Black, Double Wall |
| łańcuch: | KMC X10 |
| kaseta: | Shimano Deore CS-M4100-10 | HG |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Triggershift Deore SL-M4100-R | Rapidfire+ |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues |
| suport rowerowy: | Neco BSA B910-73 | Axle 124,5mm x 73mm |
| przełożenie zębatki: | 28 |
| hamulce: | Tektro HD-J285, 2 pistons | 160/160 mm |
| model sztycy siodełka: | Kalloy | Non Suspension |
| siodełko: | XLC Kids DDK-D922 |
| kierownica: | XLC Riser-Bar Satori Junior | Dia. 25.4 mm, Rise: 25 mm |
| widelec: | Ghost Spinner Grind Air 20" | YS-728 | 50 mm |
| ster rowerowy: | FSA No. 10, 1-1/8", H: 8,9 mm | ZS44/ZS44 |
| rama: | MID Aluminum Uni |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-42 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 20" (406mm) |
| uchwyty: | Velo VLG-1979-D |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 50 mm |
| pedały: | VPE-225 | reflector |
| opony: | Schwalbe Smart Sam Performance, ADDIX 67EPI | 60-406 |
| maks. waga systemu: | 60kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Żółty, Złoty |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Seria produktów: | Ghost - Kato |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4052968343305 |
| Strona producenta: | http://www.ghost-bikes.com/ |