Jeśli szukasz wytrzymałego roweru trekkingowego klasy podstawowej do nieskomplikowanego, codziennego użytku, ta wersja naszego modelu T-100 jest idealnym wyborem pod względem jakości i trwałości. Sprawdzona, niezawodna 8-biegowa przerzutka wewnętrzna w piaście Shimano Nexus zapewnia wysoki komfort jazdy i nie wymaga częstej konserwacji w codziennym użytkowaniu. Hamulce tarczowe — również firmy Shimano — zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.
Stalowa rama, dostępna w dwóch kształtach, w połączeniu z funkcjami przydatnymi na co dzień, takimi jak ergonomiczne chwyty Herrmans, bagażnik, opony
Ramy vsf fahrradmanufaktur, zarówno aluminiowe, jak i stalowe, objęte są 10-letnią gwarancją. Dotyczy to również widelców sztywnych aluminiowych i stalowych. Podobnie wszystkie rowery vsf fahrradmanufaktur są dopuszczone do maksymalnej wagi całkowitej do 140 kg.
| Nazwa produktu: | vsf fahrradmanufaktur T-100 - Nexus - Rower miejski - 2026 - ebony matt |
| Producent: | vsf fahrradmanufaktur |
| Kod pozycji: | VSF746210 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| piasty: | Shimano DH-3D37, hub dynamo | Shimano Nexus SL-C-6001 |
| szprychy: | Niro |
| obręcze: | Schürmann SDX 25 | 32H |
| łańcuch: | KMC Z1 EPT |
| kaseta: | Shimano |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Nexus SL-C-6001, Twist Shifter |
| przerzutka tylna: | Shimano Nexus |
| suport rowerowy: | Thun Tango ML |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | Lasco CF12 Aluminium | 170mm |
| hamulce: | Shimano Altus BR-MT200 | 160/160mm |
| model sztycy siodełka: | Levelnine | Aluminium | 27.2mm | 350mm |
| siodełko: | Selle Royal Rio |
| kierownica: | Levelnine Trekking | 720mm |
| mostek: | HL TDS-C269 | adjustable angle |
| widelec: | CroMo 4 |
| ster rowerowy: | Ritchey Comp Logic V2 |
| rama: | 25 CroMo 4 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 20 |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | rear stand | SKS fender | vsf fm Basic Tour 2.0 Racktime |
| oświetlenie rowerowe: | Busch & Müller Lumotec Dopp N plus, 35 LUX | Busch & Müller Toplight 2C |
| uchwyty: | Herrmans DD37 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | Marwi SP-811 |
| opony: | Schwalbe Citizen | 47-622 | reflex |
| maks. waga systemu: | 140kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 14500g |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | vsf fahrradmanufaktur - T Series |
| liczba przełożeń: | 1 x 8 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4260131281778, 4260131281785, 4260131281792 |
| Strona producenta: | https://www.fahrradmanufaktur.de/ |